10. listopadu 2015 07:30
redakce Prima Cool

Dvojice ukradených exkluzivních Ferrari skončila v plamenech

Jen naprostý omezenec ukradne a následně zapálí nějaké auto. V případě těchto dvou Ferrari v ceně takřka 50 milionů korun je omezenec slabé slovo.

V Austrálii se před pár dny stal odporný zločin. Pár pomatenců se rozhodlo, že ukradnou a následně nechají shořet Ferrari 365 GTB/4 Daytona a 328 GTS. Jaký měli důvod? Pokud vůbec nějaký byl, tak se ho stejně nikdy nedozvíme. Obou skvostů je nám neskutečně líto. Škoda je především Daytony, která před krátkou dobou prošla kompletní a velice nákladnou renovací a měla několik zajímavých majitelů.

Vlastnil jí třeba londýnský playboy Dodi al-Fayed, partner princezny Diany, manželka pilota F1 Jamese Hunta nebo zpěvák kapely Pink Floyd Roger Waters. Možná právě proto je majitel rozhodnutý tuhle krásku ještě jednou zachránit. Jisté bohužel je, že to půjde jen těžko. Zbylo z ní jen ohořelé torzo a třeba z interiéru už vůbec nic. Obě auta byla ukradena ze servisu a je dost možné, že poté co se na to přišlo a okamžitě se rozběhla velká pátrací akce, zlodějíčci zazmatkovali a auta raději zapálili. Tohle nám vážně láme srdce.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný