9. května 2017 00:20
redakce Prima Cool

Chudák Porsche! Levicoví demonstranti mu dali co proto

Takhle příšerně dopadlo Porsche neznámého majitele poté, co kolem něj prošla prvomájová levicová demonstrace. Jak byste takové primitivní vandaly označili?

Asi víte, že základním pravidlem všech, kteří milují auta, je fakt, že na cizí auta se prostě nesahá. Nikdy! Můžete být na jeho řidiče rozzlobeni jakkoliv, ale auto za to nemůže. Obzvlášť některé dámy čerstvě po rozchodu by na tohle pravidlo měly pamatovat. Určitě už jste zaznamenali na internetu různá videa, kdy se dotyčné mstí právě na milovaném autě svého čerstvě bývalého.

Jenomže i hromadná frustrace z vlastního žití a navíc davová psychóza může způsobit to, že tohle pravidlo zmizí v propadlišti dějin. Své o tom bohužel ví jistý majitel původně černého Porsche, který své auto nechal prostě jen zaparkované na ulici.

Jenomže kolem něj prošla levicová demonstrace plná lidí, kterým se nelíbilo, že někdo má tak drahé auto. A tak se na něm pomstili. Porsche skončilo celé polepené hloupými propagačními samolepkami, které jdou z laku zatraceně špatně dolů. Co si o takovém nesmyslném chování majitel myslí, asi nejlépe vystihuje následující fotografie.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný