12. prosince 2015 10:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 24/15

Autosalon Extra 2015 (24)

Chcete zvýšit výkon motoru a současně snížit spotřebu i hlučnost? Otestovali jsme za vás speciální aditivum, které to dokáže. V novém díle teleshoppingu Autosalon Extra jsme také vyzkoušeli extra odolnou nanokosmetiku a podívali se na to, jak si pojistit nákup ojetého auta.

  • I kvalitní oleje mají své limity a nemohou zcela zastavit stránutí motoru. Roste hluk a spotřeba, výkon klesá. Od toho je tady Atomium. Vytváří ochrannou vrtsvu na třecích plochách motoru a pomáhá zachytávání oleje. Kompresní tlak, hlučnost i spotřebu dokáže zlepšit až o čtvrtinu. Právě teď ve výhodné akci!
  • Nová generace nanokosmetiky PIKATEC Ceramic a Diamon vznikla ve spolupráci s Ústavem pro nanomateriály Technické univerzity v Liberci. Na karoserii vozu vytvoří extra odolný neviditelný štít až na 12 měsíců. Ani desítky průjezdy myčkou přitom jeho odolnost nesníží o více než několik procent. Několikanásobně odolnější autokosmetiku můžete výhodně pořídit právě nyní.
  • Když kupujete ojetinu, víte o ní všechno? Víte, kolik má skutečně najeto, jestli není kradená nebo zda na ní nevázne exekuce? To všechno můžete zjistit díky společnosti Cebia a jejím produktům.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný