5. prosince 2015 10:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 23/15

Autosalon Extra 2015 (23)

Chcete se starat co nejlépe o svoje auto a dopřát mu tu nejlepší autokosmetiku? A co takhle ušetřit při pojištění auta? A co takhle ještě jednou ušetřit na provozních nákladech a přitom zvýšit výkon motoru. O tom všem budeme mluvit v novém dílu Autosalonu Extra.

  • I kvalitní oleje mají své limity a nemohou zcela zastavit stránutí motoru. Roste hluk a spotřeba, výkon klesá. Od toho je tady Atomium. Vytváří ochrannou vrtsvu na třecích plochách motoru a pomáhá zachytávání oleje. Kompresní tlak, hlučnost i spotřebu dokáže zlepšit až o čtvrtinu. Právě teď ve výhodné akci!
  • Nová generace nanokosmetiky PIKATEC Ceramic a Diamon vznikla ve spolupráci s Ústavem pro nanomateriály Technické univerzity v Liberci. Na karoserii vozu vytvoří extra odolný neviditelný štít až na 12 měsíců. Ani desítky průjezdy myčkou přitom jeho odolnost nesníží o více než několik procent. Několikanásobně odolnější autokosmetiku můžete výhodně pořídit právě nyní.
  • Když kupujete ojetinu, víte o ní všechno? Víte, kolik má skutečně najeto, jestli není kradená nebo zda na ní nevázne exekuce? Pokud ne, máte možnost to všechno zjistit díky společnosti Cebia a jejím produktům.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný