21. listopadu 2015 10:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 21/15

Autosalon Extra 2015 (21)

Chcete se starat co nejlépe o svoje auto a dopřát mu tu nejlepší a nejodolnější autokosmetiku? A co navíc ušetřit na provozních nákladech a přitom zvýšit výkon motoru? O tom všem budeme mluvit v novém díle teleshoppingu Autosalon Extra.

  • Americký výrobce autokosmetiky Meguiar's patří mezi nejstarší na světě. V Česku a na Slovensku ho exkluzivně zastupuje společnost Escape6. Ta provozuje největší kamennou prodejnu s autokosmetikou v republice a také e-shop www.spickovaautokosmetika.cz. Podívejte se na speciální nabídku zvýhodněných produktů.
  • Pokud toužíte zvýšit výkon svého vozu a současně snížit spotřebu, není v současnosti na trhu levnější, dostupnější a účinnější řešení, než odborná optimalizace řídící jednotky. Právě takovým softwarovým úpravám se v Česku dlouhodobě věnuje společnost XTUNING.
  • Také vám představíme nanokosmetiku PIKATEC v nové generaci Ceramic a Diamond. Ta byla vyvinuta s Ústavem pro nanomateriály Technické univerzity v Liberci. Ochrání lak vašeho vozu jako neviditelný štít. Vytvoří průhlednou tvrdou vrstvu, která na mikroskopické úrovni odpuzuje špínu a odolává tak i jinak nevyhnutelnému poškrábání a poškození laku od drobných částeček.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný