22. dubna 2017 09:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 2017 (6)

Autosalon Extra 2017 (6)

Chcete mít auto v dokonalé kondici? Se skvěle běžícím motorem, nízkou spotřebou a perfektním lakem? Užitečné produkty a služby spojené s automobilovým průmyslem představujeme v teleshoppingovém pořadu Autosalon Extra.

  • Nanokosmetika Pikatec díky využití nejmodernějších technologií vytváří na karoserii auta dokonalý ochranný štít s nepřekonatelnou odolností vůči nečistotám. A pokud se s ošetřením svého auta nechcete trápit sami, můžete vše svěřit do rukou profesionálům.
  • Permanentní ochrana laku, která vydrží až 4 roky? S běžně prodejnými prostředky si nevystačíte. AutoAtelier Liberec však nabízí kompletní péči o exteriér i interiér aut díky špičkovým produktům CeramicPro na bázi tekutého křemíku, které jsou dostupné pouze akreditovaným centrům s proškolenými specialisty.
  • Softwarová úprava řídící jednotky motoru je oblíbený způsob, jak optimalizovat projev motoru, získat lepší výkon a nižší spotřebu. Společnost Xtuning navíc na všechny tyto služby poskytuje odbornou záruku. S profesionálním chiptuningem se nemusíte bát zhoršené spolehlivosti, ani problémů na STK nebo při měření emisí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný