14. listopadu 2015 10:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 20/15

Autosalon Extra 2015 (19)

Chcete se starat co nejlépe o svoje auto a dopřát mu tu nejlepší autokosmetiku? A co takhle ušetřit při pojištění auta? A co takhle ještě jednou ušetřit na provozních nákladech a přitom zvýšit výkon motoru. O tom všem budeme mluvit v novém dílu Autosalonu Extra.

  • Když kupujete ojetinu, víte o ní všechno? Víte, kolik má skutečně najeto, jestli nebyla ukradená nebo jestli na ní nevázne exekuce apod.? Pokud ne, máte možnost to všechno zjistit díky společnosti Cebia a jejím produktům.
  • Povinné ručení v České republice nabízí 12 pojišťoven v desítkách variant. V jejich nabídce se ale můžete zorientovat i za jedinou minutu díky největšímu online srovnávači www.epojisteni.cz. Okamžitě dostanete desítky nabídek pro vaše auto, ze kterých si vyberete podle svých představ. Tým právníků vám navíc pomůže při jednání s pojišťovnou v případě nehody.
  • Pokud toužíte zvýšit výkon svého vozu a současně snížit spotřebu, není v současnosti na trhu levnější, dostupnější a účinnější řešení, než odborná optimalizace řídící jednotky. Právě takovým softwarovým úpravám se v Česku dlouhodobě věnuje společnost XTUNING.

redakce Prima Cool

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný