31. srpna 2017 12:32

Prima Partička se dnes vrací na televizní obrazovky!

Prima Partička (1) - upoutávka

Vrací se zábavná show Partička, ale v novém kabátě. Už tento týden se rozjíždí premiérové díly osvědčené Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Prima Partičku uvidíte každý čtvrtek ve 21.35.

Pětici budou doplňovat další komedianti, např. Jakub Kohák nebo Michal Novotný. Čeká vás také řada VIP hostů z řad herců, zpěváků a sportovců. Nebude chybět spousta zábavných scének a historek a možná přijde ještě někdo další… Od 31. 8. každý čtvrtek na Primě.

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 31. srpna ve 21.35 na Primě!

Hned v prvním dílu se jako VIP host objeví herečka Táňa Vilhelmová. Jednou z novinek právě je, že členové Partičky budou muset nejprve uhádnout, jaký host za nimi přišel. Ovšem nebude to jen tak. Na uhádnutí hosta mají 8 pokusů, po kterých bude za každou další chybu následovat fyzický trest, který provede záhadný generál Péťa. Poté se bude dotyčná osobnost zapojovat buď přímo do jednotlivých her, nebo alespoň vymýšlením námětů a určováním, kdo bude hrát.

Další novinkou bude, že i diváci v sále se budou prostřednictvím online hlasování zapojovat přímo do určování úkolů a navrhování témat. Z her vás čeká Reklamace, Nálady, Dabing a nebude chybět Párty. Koho si diváci asi vyberou za hádače? A kdo bude hrát taťku Šmoulu nebo lachtana?

Hosty v některém z dalších dílů budou např. Iva Pazderková nebo Karel Voříšek. Takže se máte každý čtvrtek na co těšit.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný