27. března 2017 15:58
Adam Vala

ROG COOL Liga v CS:GO a League of Legends vyvrcholí 1. dubna! Přijďte se osobně mrknout na epické finále!

Slavíme 8. narozeniny COOLu a budeme hrát hry!

Celý březen jste mohli sledovat zuřivá klání v ROG COOL Ligách her Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Trhali jsme rekordy v počtu přihlášených týmů, ale vítěz může být pouze jeden. Pokud vás zajímá, kdo to nakonec bude, přijďte na Prima COOL Day, který se uskuteční 1. dubna v malé sportovní hale v areálu výstaviště v pražských Holešovicích.

Právě e-sport bude hrát prim v průběhu celého dne, který si budete moci užít i díky známým tvářím a hráčům z těch nejlepších českých a slovenských týmů. Finále bude probíhat na velkolepém pódiu a, doufejme, v co nejlepší atmosféře. Ostatně, soutěží se o pořádný balík peněz, který by měl být dostatečnou motivací všech, abychom si tento speciální den užili.

Kromě finálových bitev na vás čeká možnost vyzkoušet si konzole Xbox One s nejnovějšími hrami, usednout k počítačovým sestavám ASUS ROG a třeba vyzvat k souboji některého z vašich oblíbených streamerů. Na místě budou takové hvězdy jako DeeThane, Dev1, Lelek, Shadye, Filel a spoustu dalších. Akce bude rovněž přenášená živě přes Twitch a rozhraní HbbTV.

COOL Day se uskuteční 1. 4. v malé sportovní hale v Holešovicích. Vstupenky lze pořídit v předprodeji za 99 Kč, vstupné pro dvě osoby činí 169 Kč.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný