18. listopadu 2020 06:00

Prosincová Pevnost září neony Cyberpunku 2077

Jste připraveni na novou hru od tvůrců Zaklínače 3?

Čekání na nejvyhlíženější hru roku je téměř nekonečně, ale dočkáme se jí už brzy, což potvrzují také šestice stran, jež Pevnost věnovala tématu CYBERPUNK 2077, pařbě, ze které se stane legenda. A abychom měli legendy pohromadě, rovnou přihazujeme také text o komiksovém čaroději jménem MIKE MIGNOLA, duchovním otci Hellboye a tvůrci vesmírů, jež jsou velké, temné a plné hrůz.

Bát se ale budete i při sledování netflixovského seriálu PARANORMAL. Nesmějí chybět navštívenky dalších hostů COMIC-CONU PRAGUE 2021. Julian Glover se zapojil do Hry o trůny, do Star Wars, ale stejně tak se osobně potkal s Indianou Jonesem, zatímco Hugha Quarshieho známe nejen ze Skryté hrozby, ale též z Highlandera či z druhých Fantastických zvířat.

V knižní sekci si pak povíme víc o fenomenální PRAŠINĚ Vojtěcha Matochy, o ANDĚLSKÉM MÁGOVI Gartha Nixe, o MRAMOROVÉM RÁJI ze světa Metra 2033, o skvělé legionářce AMANDĚ od Kristýny Sněgoňové, o KRVAVÝCH HRÁCH s upírkou Merit, ale připomeneme si také svět malostranské magie v TAJEMSTVÍ STŘÍBRNÉ ČARODĚJKY, jejíž autorce Petře Kubaškové jsme rovnou položili i několik zvídavých dotazů, zatímco povídkovou sekci tentokrát opanovala Hanina Veselá.

Zapomenout nesmíme ani na další bizarní knihu Carltona Mellicka III aka KANIBALY Z LÍZÁTKOVA! A to už z komiksové sekce rachotí TANKERKA, MĚSÍČNÍ STÍN a VODNÍ HAD. Mimochodem pokud byste chtěli žebříček těch nejlepších DESKOVEK POD STROMEČEK, můžeme sloužit. A stejně tak jsme připraveni všem představit legendárního krále pohraničí Davyho Crocketta a prezidenta, který dokázal zmlátit „svého“ atentátníka, generála Andrewa Jacksona.

A zdaleka tím nekončíme, GeekZóna pro vás má zombie americké státníky a tetování měsíce, zatímco v Hlasu fandomu si představíme luxusní tuzemský loutkový zaklínačský fan film STOPAŘ. Fantastika dýchá všude kolem nás a s Pevností můžete být stále přitom! A navíc se dozvíte, co je nového na Prima COOL. #casopispevnost je tu pro vás!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný