17. listopadu 2021 06:00

Prosincová Pevnost hlásí příchody (nejen) vyvolených

Jste připraveni na čtvrtý Matrix?

O tom, že je KEANU REEVES největší božan Hollywoodu, se nemusíme přít. Však nám to brzy dokáže i v novém MATRIXU. I tohle téma nakousneme a ještě přihodíme něco málo k DUNĚ a k druhému VENOMOVI. Mezi seriály pak září alternativní MCU světy v animované parádičce WHAT IF…? To už ale do vesmíru plného nekromantů zve HARROW DEVÁTÁ, nová císařská liktorka od Tamsyn Muirové.

Seznámit se ale určitě chcete i s ODKAZEM POPELA, temnou fantasy ságou od zasloužilého warhammeristy Matthewa Warda anebo s románem INKOUST A PEČEŤ, s příběhem ze světa železného druida od Kevina Hearna. Povídkami pak do nového čísla přispěli Radka Korbová a Patrick Griel. A o KRÁLOVSTVÍ LHÁŘŮ, úvodu do cyklu Odkaz krále žoldnéřů, už jste slyšeli?

Mimochodem, čas si na nás udělala i VILMA KADLEČKOVÁ, kterou jsme vyzpovídali u příležitosti vydání VRSTVY TICHA, dalšího střípku z unikátního vesmíru Mycelium. Zatímco z komiksových stran kynou SPIRÁLA, MĚSÍČNÍ TVÁŘ, BŮH KRYS a ONE-PUNCH MAN, Kristýna Sněgoňová je připravena každému zájemci předat další nálož svých profíckých rad. A v historické sekci na vás čeká seznámení s Columem Cillem, svatým Kolumbem z Iony, čarodějem, válečníkem a apoštolem piktského lidu.

Ani tím ale nekončíme. Nejenže zavzpomínáme na uplynulý Comic-Con, ale protože čas nečeká, představíme si hlavně SAMA WITWERA, prvního hosta COMIC-CON PRAGUE 2022, superakce, jež proběhne již 18.–20. února. A stejně jako se blíží FÉNIXCON A PARCON 4041, nesmíme zapomenout ani na připomínku, že v plném proudu je i nový ročník LITERÁRNÍ SOUTĚŽE VIDOUCÍ, jedné z nejlepších cest, kterak dostat svoji povídku na stránky Pevnosti.

A to rozhodně není vše. Chcete vědět víc? Že novinky ze světa Prima COOL? Pak víte, co máte dělat.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný