7. srpna 2023 12:50
redakce Prima Cool

Srpnová Pevnost nabízí zchlazení ve stínu mnoha Sluncí a světů!

Jste připraveni na Blue Beetla?

Nejprve si vyjasníme, jak moc je fajn, nebo naopak brr, když se vám k páteři připojí mimozemský brouk a vy se stanete nejen superhrdinou, ale de facto i prvním filmem restaurovaného DC universa ve filmovém světě. BLUE BEETLE je každopádně zde a my vám o něm povíme první i poslední.

Krátce se ohlédneme za posledním dobrodružstvím Indiana nejslavnějšího archeologa INDIANA JONES A NÁSTROJ OSUDU a mrkneme na cívíčko Jasona Voorheese, jednoho z nejhlavnějších porcovačů teenagerů široko daleko. Pořádnou výpravu do vesmíru fantazie a černého humoru pak servírujeme průletem fenoménu zvaného FUTURAMA!

A skrze klasické recenze na filmové i seriálové novinky v kinech stejně jako streamech se dostáváme k literatuře, kde na nás zírá ŠIRÁ, MASOŽRAVÁ OBLOHA A DALŠÍ NESTVŮRNÉ GEOGRAFIE Johna Langana, ale i parádní slasher s ještě parádnějším názvem MÉ SRDC JE MOTOROVÁ PILA.

Zapějeme PÍSNĚ TEMNOTY Anthonyho Ryana, pozdravíme DCERU RUDOZIMY a navštívíme DVŮR VYSOKO V HORÁCH a proplujeme celé ZEMĚMOŘÍ v druhém svazku kompletního českého vydání téhle klasiky všech klasik. No a pokecáme i s Benem Aaronovitchem.

Načež rozsekáme pár nepřátel i bližních s hrdinou komiksu ELRIK Z MELNIBONÉ, nasbíráme KOŠÍK PLNÝ HLAV a zhodnotíme mistrovské dílo LEGENDA O LUTHERU ARKWRIGHTOVI. A taky vypravíme výpravu do manga verze kultu jménem V HORÁCH ŠÍLENSTVÍ.

Nemáte dost? Honza Kotouč vám vysvětlí STRNADŮV EFEKT a Ondřej Neff svěří, co je to OSTROV NESMRTELNÝCH. A tak dále a tak dále. Je prostě na co se těšít, což ostatně dokazuje i nabušená sekce videoherních a deskovkových recenzí.

Pro chvíle vzdělávání pak přihazujeme historky o ukrajinských zbojnících a pak už jedeme pozvánky na COMIC- CON JUNIOR i PEVNOSTCON 2023. O novinkách ze světa Prima COOL ani nemluvě. Novou Pevnost prostě musíš mít!

redakce Prima Cool

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný