10. srpna 2023 14:15
Adam Vala

Sexy modelka z OnlyFans zažívala v dětství šikanu. Z nevyléčitelné nemoci nakonec udělala svoji přednost

Brazilská kráska z OnlyFans kvůli vzhledu zažívala v dětství šikanu. Později se dozvěděla, že trpí nevyléčitelnou nemocí.

26letá brazilská modelka a influencerka Victoria Matosa nedávno zavzpomínala na dobu, kdy ve škole trpěla šikanou a vrstevníci ji často označovali krutými přezdívkami jako „tučňák“ apod. kvůli jejímu vzhledu, zejména šířce jejích lýtek. Přestože pak dívka neúnavně cvičila v posilovně, výsledky se stále ne a ne dostavit. Až letos se přitom dozvěděla, že trpí nevyléčitelnou nemocí a za svůj vzhled nemůže.

Jejímu onemocnění se říká lipedém a jedná se o dědičnou poruchu distribuce tukové tkáně. To znamená, že se v těle nerovnoměrně ukládá tuk, což může vést k tomu, že lidé mají kulatější tvary těla a občas dokonce i problémy s mobilitou, v žádném případě to tedy není k smíchu, ani nic, za co by si člověk zasloužil šikanu. Pro Victorii to bylo z počátku pochopitelně zdrcující. Zároveň si však ulevila, že nic z toho není její chyba.

Časem se navíc dívka naučila své tělo milovat, a jak díky sociálním sítím zjistila, rozhodně není sama. Z krásky se stala nejen modelka na OnlyFans, především však influencerka v oblasti tohoto specifického onemocnění, o němž nyní skrze Instagram šíří osvětu. A zjevně se jí daří, momentálně má už přes 4,3 milionu sledujících.

Nakonec je to tedy půvabná kráska z Rio de Janeira, kdo se směje naposled. Její dráha modelky vypadá nadějně, finančně je díky popularitě na OnlyFans zcela nezávislá, a byť uvažuje o tom, že by časem podstoupila operaci, aby přece jen své křivky poladila, zatím ji k tomu nic netlačí. Naopak se snaží ukázat ostatním dívkám s tímto onemocněním, že mohou vést normální život a nemusí se za nic stydět.

Zdroj: Daily Star, The Sun

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný