26. července 2023 12:00
Adam Vala

Matka domina dobývá OnlyFans. Muži jí platí za to, aby se k nim chovala jako ke zlobivým dětem

OnlyFans modelka plní mužům velice specifickou fantazii. Sexy matka dostává zaplaceno za to, aby se k nim chovala jako ke zlobivým dětem.

Věk je jenom číslo. Určitý věk je ale víc než jen číslo. Starší ženy totiž v posledních letech slaví na OnlyFans, platformě zaměřené na dospělý obsah, velký úspěch. Dokládá to koneckonců i 40letá matka a modelka Char Borley z Londýna.

Tato atraktivní kráska si ročně přijde na půl milionu liber, což v přepočtu dělá zhruba 14 milionů korun. Její obsah je ale přece jen specifický tím, že jí muži platí za to, aby jim plnila jednu velice konkrétní fantazii. Hraje si totiž na matku dominu, která se k nim chová jako ke zlobivým dětem.

Podle Char tvoří většinu jejích zákazníků muži ve věku kolem 20 let. Ti pak netouží ani tolik po tom vidět ji nahou či při sexuálních aktech, jako spíš aby se k nim chovala coby přísná macecha trestající sebemenší prohřešky. Na její práci je pak nejpikantnější, že závěrečný souhlas ke sdílení konkrétních snímků a klipů má její 22letá dcera. De facto se tak dá říct, že jde o rodinný podnik.

Ne vždy je to však radostná práce. Nedávno například musela modelka řešit výhružky jednoho anonymního stalkera, který sliboval, že jí podřízne krk a znásilní dceru. Případem se následně začala zabývat policie, které se údajně podařilo muže vypátrat. Borley nicméně tvrdí, že ji v souvislosti s případem nikdo nekontaktoval, netuší tedy, jestli muž skončil za mřížemi, nebo má mít strach, že obtěžování zase brzy začne.

Zdroj: The Sun

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný