14. února 2017 11:50

FOTO: Nejslavnější youtuber světa PewDiePie má potíže! Kvůli téhle ŠÍLENOSTI už s ním nikdo nechce spolupracovat!

Trable v ráji! Kvůli čemu ztratil PewDiePie jednoho z největších sponzorů?

Potíž s internetem je v tom, že občas něco vyzní jinak, než to bylo původně zamýšleno. A protože je to na internetu, neexistuje způsob, jak zabránit tomu, aby se to šířilo dál. Ne nadarmo se totiž říká, že co peklo schvátí, to už nenavrátí. PewDiePie by vám o tom jistě mohl vykládat…

Není to poprvé, co se slavný youtuber dostal do potíží kvůli tomu, že v jednom ze svých videií uvedl fotku Hitlera, swastiky nebo třeba jen snůšku pitomých antisemitických narážek. Za uplynulých 6 měsíců se mu to povedlo dokonce devětkrát! A přestože tvrdí, že jde pokaždé o vtip, jeho sponzorům už došla trpělivost a kvůli následující fotce s ním přetrhaly veškeré vztahy.

Společnost Disney (ano, ten Walt Disney), vlastnící produkční firmu Maker Studios, která s youtuberem úzce spolupracuje, se nyní rozhodla ukončit s Felixem Kjellbergem veškerou spolupráci. A to i přesto, že youtuber vydal na svém tumblrovém profilu omluvu. Potíž je, že jeho videí se začínají chytat už i nenávistné stránky a sítě, které youtubera a jeho projevy oslavují. I díky tomu z jeho kanálu začal stahovat reklamy už i samotný YouTube. Chýlí se snad jeho kariéra ke konci? Dejte vědět v komentářích, co si o tom všem myslíte.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný