22. října 2018 18:11

FABIA YOU FEST láká na finále podzimní sezony FORTUNA COOL CS:GO Ligy

Uvidíme se v sobotu 3. listopadu v Průmyslovém paláci v Praze!

Prima COOL a televize ÓČKO připravují třetí ročník vymazleného festivalu pro všechny fanoušky hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu. FABIA YOU FEST se uskuteční v sobotu 3. listopadu v prostorách Průmyslového paláce v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na nabitý hudební i doprovodný program, ve kterém nebudou chybět interpreti, jako jsou Slza, Vojta D., Sima, Dara Rolins, Adam Mišík, Celeste Buckingham, Milan Peroutka a kapela Perutě, ATMO Music nebo Jakub Děkan. Celodenní program potom završí Paulie Garand a jeho Special show feat. EGO, Lvcas Dope a spousta dalších. Titulárním partnerem letošního festivalu je ŠKODA AUTO.

Na FABIA YOU FESTu nebude tradičně chybět nadupaná Gaming zóna, která přinese vyvrcholení podzimní sezóny FORTUNA COOL CS:GO Ligy, kde se utkají těsně před Mistrovstvím ČR v PC hrách jen ti nejlepší z nejlepších. Samotnými zápasy diváky provede absolutní komentátorská a analytická špička v podání Ivana „Dev1“ Lazarova, Damiena „Dee Thane“ Danteho, Romana „Blade“ Pilného a dalších. Na stánku Komerční banky si budou moci návštěvníci poměřit své síly se špičkovým hráčem CS:GO nebo zapařit FIFA 19. U stánků Real Geek a Fadee bude k zakoupení spousta herních předmětů a oblečení oblíbených předních youtuberů.

Na akci se představí třeba youtuber House, Bára Votíková, Luboš Je Celkem Fajn nebo Anna Šulc. K dispozici bude samozřejmě také našlapaná herní COOL zóna s virtuální realitou a populární hrou z české dílny Beat Saber, kde si návštěvníci budou moci zahrát na hudebního „rytíře Jedi“, vyzkoušet nejnovější hry na konzolích, nadupaných herních PC a mnoho dalšího. Stánek Semtex si pro ně zase připravil trénink, který jim pomůže být ještě lepším hráčem, občerstvení v podobě energetických nápojů je samozřejmostí!

Spoustu aktivit a zábavy v gaming zóně nabídne také společnost Hasbro. Transformers doslova ovládnou celou zónu a nabídnou hraní s novou filmovou řadou Bumblebee nebo focení s transformerem v životní velikosti. Živé Monopoly si pak budou moci návštěvníci zahrát v úplné novince Cheaters edition, chybět ale nebudou ani další Hasbro gaming produkty.

Partnerem letošní akce je ŠKODA AUTO, která si pro návštěvníky připravila hned několik aktivit. Jednou z nich je například možnost usednout do profesionálního rallye simulátoru závodního speciálu FABIA R5, ve kterém se mohou pokusit o pokoření zlatého času, zajetého továrním pilotem Janem Kopeckým v rámci soutěže Natři Honzu. Na místě budou i ŠKODA RC modely, na závod s nimi mohou návštěvníci akce vyzvat třeba svého oblíbeného youtubera. Chybět nebudou učňovské prototypy vozů, zhotovené samotnými studenty Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO, které vycházejí z aktuálně nabízeného portfolia modelů značky ŠKODA. Cílem jejich vývoje je rozvíjet kreativitu a technickou kompetenci studentů během jejich studia a odborné praxe.

V průběhu celého dne si budou moci návštěvníci vychutnat hned několik skvělých hudebních vystoupení a autogramiád oblíbených interpretů. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla? Food zóna nabídne nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, českou či vietnamskou kuchyni.

Hlavním partnerem akce je Magistrát hlavního města Prahy. Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal nebo na GoOut.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný