25. března 2020 06:00

Dubnová Pevnost se viru nebojí!

Jste připraveni na... spoustu čtení a hraní, jelikož kina bohužel zejí prázdnotou?

Už se to blíží, už je to tady! Nástup na hradby a čelem k našemu dubnovému tématu, jímž není nic menšího než fenomén videoher, anime a vůbec popkultury zahrnující i ultimátní plyšáky Final Fantasy. A hned nato se podíváme na zoubek Novým mutantům, kterými dostane svět Wolverina a profesora X pořádně hororový nádech.

U hororu ještě chvilku zůstaneme, protože ze Švédska přichází pořádně temná trollí historie Stalpi. A ve FANTOM Printu ukuchtili brutální fantasy Nespasitelní. Na odlehčení si dáme nové litrpg Mrtvý lotr od Pavla Korněva aka autora akčního Pohraničí, ale hlavně novinku Franty Kotlety Underground. Ke které přihazujeme i rozhovor.

A pak zase přitvrdíme – nový román otce kyberpunku Williama Gibsona nazvaný Médium a pořádný kus moderní space opery v podání A. Reynoldse pod názvem Vzpomínky na modrou planetu. A v komiksech pro vás máme hned dvě pecky mezi oči – vlčího agenta CIA Jacka Wolfganga a ohlédnutí za kultovní sérií Mýty!

V historické sekci vám pak ještě Františka Vrbenská odvypráví morytát o strašlivém výbuchu jičínského prachu a jedné nešťastné lásce... Plus hafo videoher, deskovek, reportů z fantastických akcí a vůbec všeho, co dělá Pevnost Pevností. A jako příloha naší Pevnosti Plus na vás číhají existenciální nihilisti Pac a Pussy. A k tomu samozřejmě nechybí ani nejnovější zprávy ze světa Primy COOL. To musíte mít!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný