26. června 2017 17:40

Červencová Pevnost vyráží na cesty

Jste připraveni na nového Spider-Mana?

Je tady léto. A i když už zdaleka ne všichni žijeme prázdninami, pořád je to doba dovolené a divokých jízd. No a pro ty je časopis plný fantastiky a fantazie přece ten nejlepší čtenářský dárek! Takže trochu překvapivě začneme… pozvánkou na Festival fantazie v Chotěboři. Protože tam jsme všichni jedné krve. Bude se přednášet, bavit, hrát, číst a koukat na filmy. Což nám připomíná dvě… ne, tři… ne, tak prostě pár věcí. Jednak, že Wonder Woman je pecka. Nový Spider-Man slibuje být peckou také – a navíc pořádně nostalgickou. To nejnovější sezona Hry o trůny, které jsme se podívali i na spoilerovitý zoubek (jehličku?), bude zase notně mrazivá… a taky žhavá. Přečtěte si náš článek a pochopíte. Určitě pak plynule navážete další návštěvou Planety opic, na které nyní zuří válka… To u nového projektu Luca Bessona pak jen žasněte jako my nad trailery Valeriana a města tisíce planet. A taky mrkněte na novinky a recenze, než se přesunete na literaturu.

Tam na vás číhá historická detektivka ze světa romantické Cizinky i pár pořádných pecek tradičnější sci-fi – třeba čínský strhující mix Dne nezávislosti a Duny, tedy dnes již legendární Problém tří těles. Nebo nová hvězda západní sci-fi v knize Spící obři. Že raději horory? V Argu chystají lahůdku Hex. A v Jotě přichystali skvělou autobiografii Terryho Gilliama, kterého všichni nekriticky milujeme a který mimochodem konečně dokončil svůj srdeční projekt! Plus vás seznámíme s Jaroslavem Kalfařem, Čechem, který právě dobyl Ameriku!

Šup na komiksy! Máme za sebou Crwecon! A před sebou legendární erotický Klik! Plus hafo recenzí a Matracmana a náš pevnostní strip. To musíte mít! I kdybyste si pak šli hrát… třeba nějaké deskovky? Videohry? Morrowind? Všechno máme! A navrch ještě skvělé povídání o Dunkerku nebo aztéckých božstvech. A fotoreporty z křtu Lary Croft, premiéry filmu Vetřelec: Covenant a Zombie Walku… to už si pak člověk jen projede s Medojedem novinky z YouTube a pak ještě z Prima COOL a definitivně se s naší Pevností hodí do letní pohody!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný