24. června 2020 13:23

Červencová Pevnost se zaplete do časové inverze

Vítejte do světa palindromů a cestování časem. Společně s Tenetem se znovu otevírají brány Pevnosti, i v létě vašeho nejoddanějšího průvodce fantastickými světy.

Christopher Nolan, jeden z nejcharismatičtějších filmařů posledních dekád, se po šesti letech odvážil vrátit do fantastických vod a dejte na nás, z jeho TENETu bude šlágr. I proto jsme mu věnovali nové číslo.

U toho ale neskončí. V seriálech se můžete potkat také se zombie vybíjenou BETAAL a posvítili jsme si zároveň na temnotu ZÁMKU A KLÍČE v komiksové i televizní podobě. V literární sekci oproti tomu září Salvatoreho ARCIMÁG, OBRÁNCI CIVILIZACE, ale třeba také opalizující sci-fi expedice JEJICH MOŘE anebo kolonizační klasika DOLŮ K ZEMI od Roberta Silverberga.

Také nabízíme hned tři rozhovory, tentokrát s KRISTÝNOU SNĚGOŇOVOU, PAVLEM BAREŠEM, jemuž vychází nový román Meta, a také se slovenskou autorkou JÚLIOU MATULOVOU, která představí českému čtenářstvu svoji Spící Beatrice. A to už nám v komiksové sekci hlomozí FRANKENSTEIN V PODZEMÍ a půvabný poděs HARLEEN.

Mimochodem pozoruhodný příběh Dicka Whittingtona znáte? A slyšeli jste o asunciónské apokalypse? Případně vás zajímá, o čem vyprávějí The Witcher Stories, co přinese letošní Lughnasad, jak bude vypadat nový SMASH, jakou literární soutěž si nachystal Sarden, co si Vědátor myslí o toulkách časem, co nového je ve fandomu a jak vrcholí přípravy na PevnostCon 2020? Pokud ano, jste v nové Pevnosti naprosto správně. Více než osmdesát stránek plných fantastiky je připravených jen a jen pro vás.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný