2. ledna 2018 01:21

5 nejšílenějších příbuzných hrdinů Teorie velkého třesku: Překonal někdo Leonardovu matku?

Život a rodinu si nevybereš.

Je jenom jedna věc, která konkuruje podivnosti postav Teorie velkého třesku – jejich příbuzní! Vypíchli jsme před premiérou 11. série (pondělí 20.15!) patero z nich, které bychom nepřáli ani našim největším nepřátelům.

5) Priya Koothrappali

Jak už jsme kdysi zmínili, Priya měla tu nekonečnou smůlu, že si vylosovala status Leonardovy přítelkyně v době, kdy každý fanoušek seriálu fandil jeho návratu k Penny. Priya tak byla v očích komunity... poněkud neoblíbená a zápletka se k ní mnohdy nezachovala zrovna férově.

Přesto nám dala jasně najevo, že v beránčím rouše ukrývá ostré drápky, které uměla použít proti ex svého přítele. Vše pak završil nefunkční vztah na dálku, v němž si ovšem s Leem neměla co vyčítat. Priya byla v seriálu plném maniaků zkrátka... příliš normální a přízemní. Tak, jako většina z nás.

4) Mary Cooper

Jo jo, Mary je milující "fotbalová máma", která by asi většině z nás nevadila, naopak bychom si ji někde mezi třetí a čtvrtou porcí jí naservírované večeře hrozně moc oblíbili – to celé ale pouze tehdy, pokud pomineme, že jde zároveň o náboženskou fanatičku, která se nejspíše u slova "EVOLUCE" raději třikrát pokřižuje. Mary je však ještě relativně umírněná a aroganci svého syna nevěnuje velkou pozoronost. Nakonec se proto nemůže na seznamu bláznů dostat příliš vysoko!

3) Debbie Wolowitz

Jasně, o mrtvých jen dobře. Debbie se nakonec vyprofilovala jako milující máma, která předala synka do chomoutu a taky mu zamávala do vesmíru. To celé ale jenom tehdy, budeme-li ignorovat, že stará dobrá Debbie byla po DLOUHATÁNSKOU dobu tím zdaleka největším pošukem z rodinných příslušníků hlavních hrdinů.

Na počátku seriálu jsme si nemohli být jistí, zda vůbec existuje! Sociální šílenství jejího syna navíc padá na její triko – neschopnost se odstěhovat od mámy (u dobře placeného inženýra!) a sociopatické balení žen jsou toliko projevem její výchovy.

2) Taťka Wyatt

Potkali jsme jej poměrně nedávno, tatínek Penny je však na první pohled tak velkým chodícím klišé, že jej nelze než umístit blízko cílové rovince! Wyatt se totiž k Leovi po rozchodu s Penny choval jako typický westernový taťka, který má pro nápadníky své dcery připraveny jenom dvě věci – broky z levé hlavně a broky z pravé hlavně!

Byť je v průběhu maškarády příjemný asi jako toaleťák z ostnatého drátu, Wyatt ve skutečnosti na konci dílu na Leonarda křičí jen kvůli tomu, aby jej učinit pro Penny znovu zajímavějším! Jakkoliv v něm dřímá dobré srdce, řev pro dobré účely je pořád řevem. Situace navíc indikuje, že jak je Wyatt zajímavý, tak je zároveň i notně maniakálně narušený…

1) Beverly Hofstadter

Milujeme Beverly, protože jestli někdo v TBBT připomíná Sheldona, je to právě ona! Ona směs prudké inteligence křížené s prudkým asociálnem se tu snoubí s tak brutální arogancí, že i doktor House by se po debatě s Beverly nejspíše cítil ublíženě.

Chladná královna se specializací v neurobiolilogii a psychiatrii je tím krutější, že Sheldon by si právě takovou maminu "zasloužil"! Osud měl však docela jiné plány a trauma z matky si proto vylosoval Leo.

11. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL 8. ledna ve 20.15 a poběží ve stejný čas každé pondělí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný