18. května 2017 13:00
martin.geier@iprima.cz

Zvolte si filmy na čtvrteční večery v UPC MAX kině

Filmový kanál Prima MAX, UPC Česká republika a multikino CineStar zvou na vymazlené letní večery s českými filmovými peckami na střeše nákupního Centra Černý Most v Praze.

Od 22. června vás po deset večerů čeká projekce deseti nejlepších českých hraných a animovaných filmů, které získaly nominaci na Českého lva od členů České a filmové televizní akademie za rok 2016.

Díky spolupráci Prima MAX s multikinem CineStar a Centrem Černý Most, bude pro všechny návštěvníky UPC MAX kina na střešním parkovišti Centra Černý Most vstup opět zdarma!

A jelikož bylo v loňském roce nominovaných filmů na Českého lva více než dost, připravili jsme pro vás jednoduché hlasování, ve kterém nám pomůžete vybrat deset divácky nejoblíbenějších filmů. A je tedy jen na vás, milovnících českých filmů, jestli si vyberete například životopisné drama Masaryk, které celkově vyhrálo České lvy za rok 2016, filmovou pohádkovou komedii Anděl Páně 2, historický snímek Anthropoid, animák o ponožkožravých tvorech Lichožrouti, drama Učitelka, či se dokonce budete chtít bát u hororu Polednice?

A jak to všechno funguje? Pravidla hlasování jsou zcela jednoduchá. Hlasovat může každý pomocí vlastního facebookového profilu, do kterého je zaregistrován. Pak stačí jen kliknout na tlačítko a hlasovat pro vybraný film. Každý může hlasovat jedenkrát denně do 31. května pro jeden film až dvanáct filmů (počet záleží jen a jen na jeho preferenci).

Deset filmů s největším počtem hlasů vám budeme od 22. června do 24. srpna postupně promítat ve čtvrtek večer na střeše nákupního Centra Černý Most v Praze.

Přehled filmů, pro které můžete v rámci UPC MAX kina hlasovat:

Masaryk Anthropoid Učitelka Já, Olga Hepnarová Anděl Páně 2 Nikdy nejsme sami Lída Baarová Polednice Rodinný film Lichožrouti Rudý kapitán Teorie Tygra

Pravidla a podmínky hlasování.

martin.geier@iprima.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný