3. dubna 2021 06:00
redakce Prima Living

Starsky & Hutch: Jak Ben Stiller a Owen Wilson navodili atmosféru 70. let?

Ostřílení a osvědčení Ben Stiller a Owen Wilson jako dvojka dosti nesourodých poldů, mladý Snoop Dogg jako jejich nekonvenční informátor a Vince Vaughn jako hlavní padouch. Jestli něco spadá do kategorie „nestárnoucí komedie“, tak je to přesně toto!

V sobotu od 20:00 na Prima MAX si dopřejete jedno poctivé retro! I když tahle svižná komedie vychází ze seriálu, který na televizních obrazovkách běžel v druhé půlce sedmdesátých let, nebojte, že byste se při neznalosti originálu ztráceli. Vůbec ne. Možná vám unikne cameo původních představitelů Starskyho a Hutche, když si na konci snímku předávají s „novými“ detektivy štafetu, ale jinak tu nejsou žádné konkrétní znalosti seriálové podoby nutné.

Připravte se na osvěžující retro pokoukání okořeněné spoustou chytrých gagů, vtipných hlášek a dokonale napodobenou atmosférou 70. let se správně vytuněnými kárami, nezaměnitelnými účesy, discem, barvami a ke všemu svolnými dívkami. Navíc Ben Stiller a Owen Wilson jsou osvědčenými filmovými parťáky, ze kterých vzájemná chemie cáká na sto honů a závěrečné titulky ve vás pravděpodobně vzbudí pocit, že se vám po kamarádech bude stýskat. A taky smutek, že sedmdesátky zkrátka měly něco do sebe a nikdy už se nevrátí. Tak aspoň ve filmu.

Víc nesourodou dvojici policistů byste těžko hledali. Detektiv Ken „Hutch“ je sice skvělý detektiv, ale jeho nebezpečně bezstarostná povaha a touha po rychlém zbohatnutí z něj příliš spolehlivého policistu nečiní. A Ben Starsky je zase ztělesněním horlivosti a až přílišné snahy, která z něj dělá vyvrhele sboru, se kterým nikdo normální ve službě nevydrží. Co s nimi? Udělat z nich partnery, co jiného!

A jako by tomu osud chtěl, právě v momentě, kdy se tahle povedená dvojka poprvé pustí do boje proti zločinu, objeví se ve vodě záhadné mrtvé tělo. Indicie vedou k bohatému obchodníkovi Reese Feldmanovi, ale Starsky a Hutch proti němu nemají žádné důkazy…

Možná jste netušili, že…

Herecká dvojice Ben Stiller a Owen Wilson má na svém kontě již pěknou řádku komedií. Z těch nejúspěšnějších zmiňme sérii Fotr je lotr, Noc v muzeu, Zoolander či Taková zvláštní rodinka.

Komedii Starsky & Hutch uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný