26. září 2019 06:58
redakce Prima Living

Srdeční záležitost: S láskou, Rosie

Téma stokrát omílané, ale zpracování kouzelné. Romantické drama o tom, že občas jsou cesty osudu až bolestně zamotané, ale pokud jste si s někým souzeni, dokážete je rozmotat. Citlivý, smutný i veselý příběh ze života si pusťte na Prima MAX v neděli ve 20.00.

Romantika s velkým R v nádherném příběhu o osudové lásce dvou lidí, kteří se tak dlouho míjeli, až se konečně našli. Pokud jste citlivá duše, věřte, že od televize budete odcházet s náležitě zarudlýma očima a kupou posmrkaných kapesníků. Navíc fakt, že hlavní herecké protagonisty zřejmě neznáte, ale jejich výkony vás naprosto uchvátí, je na každém filmu moc fajn.

Alex a Rosie jsou kamarády od dětství. Jako malí si spolu hráli ve školce, jako o trochu starší spolu seděli ve škole a jako teenageři si svěřovali milostná tajemství, která zažívali s prvními láskami. Na oslavě Rosiiných osmnáctin se políbili, ale ze strachu, že přijdou o přátelství, které je tak dlouho spojovalo, se rozhodli nechat to být. Na maturitní ples, kam měli jít původně spolu, pozval Alex školní krásku Bethany, zatímco Rosie řekla ano sportovci Gregovi.

A ze žárlivosti se s ním na večírku rovnou vyspala. Tahle mladická pošetilost ovšem nezůstala bez následků. Rosie otěhotněla a plánovaná studia tak musela jít stranou. Alex odletěl na univerzitu do Bostonu a Rosie zůstala doma, našla si práci v hotelu a starala se o svoji dceru.

Život tyhle dva svedl několikrát dohromady a několikrát jejich cesty znovu rozdělil. Postavil mezi ně oceány, svatby i rozvody, životní přešlapy i neplánované okolnosti, ale ve skrytu jejich duše zůstala zásadní otázka: kdyby se naskytla příležitost, dali by svojí lásce šanci?

Možná jste o filmu S láskou Rosie netušili, že…

  • Scénář snímku vznikl na základě knihy irské autorky Cecelie Aherm. V jednadvaceti letech napsala tato spisovatelka svoji prvotinu, román P. S. Miluji tě, který se v roce 2004 stal mezinárodním bestsellerem. O tři roky později posloužil jako předloha ke stejnojmennému snímku, kde si zahrála Hilary Swank a Gerard Butler.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný