2. listopadu 2022 02:00
redakce Prima Living

Prima MAX slaví sedm let filmového štěstí

UP-IMG Prima MAX 7. narozeniny

Filmy na MAX si užíváte už téměř sedm let. Filmový kanál Prima MAX totiž 20. listopadu oslaví své již sedmé narozeniny. A klasicky si pro vás na listopadovou oslavu připravil celou řadu oceňovaných snímků, mezi nimiž nechybí ani oblíbené české tituly a samozřejmě premiérové filmy.

Narozeninový měsíc startujeme 1. listopadu, a to doslova tornádem ve snímku 13 minut. V premiérovém Léku na život se 10. listopadu budete děsit hororovou návštěvou v tajemné léčebně. 16. listopadu vás přeneseme do 22. století v premiéře snímku Ad Astra: Osudová mise v hlavní roli s Bradem Pittem.

Ve druhé části narozeninového měsíce nebudou chybět ani oceňované snímky Skrytá čísla (23. listopadu ve 20.00), Zrození planety opic (25. listopadu ve 22.00) nebo Černá labuť (29. listopadu ve 22.00).

A jelikož slavíme rádi, narozeninovou oslavu si protáhneme až do prosince. Na Mikuláše se v premiérovém thrilleru Noční bouře představí Nicolas Cage a na obrazovky o dva dny později dorazí i nová francouzská komediální detektivka Záhada v Saint-Tropez.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný