18. prosince 2017 10:00
Gabriela Gabrielová

Pravidla podsvětí: Steven Seagal ve skvělé formě!

Oblíbené téma zločince, který se chce vymanit z osidel života na scestí, je opět tu. Tentokráte v podání superhrdiny akčních filmů Stevena Seagala. Podívejte se na kriminálku Pravidla podsvětí v sobotu ve 22.15 na Prima MAX.

Ono je to trošičku složitější. Alexander (Steven Seagal) není pouhým řadovým darebákem, ale přímo vládcem celého podsvětí. A protože i zločinec je jenom člověk, na Alexandra dolehne otázka, zda má pokračovat v tom, co vybudoval, nebo začít nový život.

Životní úděl, kterému se věnoval tolik let, ho nechce jen tak pustit. Ve městě se objeví zločinecký konkurent Ice Man (Ving Rhames). Ten ale není tím, komu by Alexander chtěl předat žezlo nad vybudovaným podsvětním impériem. Jen co Ice Man vystrčí růžky, Alexander se spojí s nejlepším zabijákem Romanem (Bren Foster) a dávným kamarádem Jimmym (Danny Trejo). Krvavá řež o zločinecký trůn začíná.

Steven Seagal o filmu

"Choreografii všech akčních scén si dělám sám. Miluju to a na tomhle filmu zvlášť, protože jsem mohl znovu pracovat s Dannym Trejem. Je to tak trochu můj brácha. Do scén, ve kterých nehraju, se většinou nepletu, i když tentokráte jsem musel,“ směje se Seagal.

„Styl natáčení akčních filmů se hodně změnil. Herci jsou jištění lany a všechno je o digitálních tricích a speciálních efektech. Ty lana mě nebaví, ale co mám dělat? Jsem herec a jsem placený za práci, kterou musím odvést co nejlíp.“

Bren Foster, Danny Trejo a Ving Rhames

Trojice Seagalových sparing partnerů se ve filmu nenechá zahanbit. Přitažlivý Bren Foster je akční hvězdou první velikosti – bojové umění je jeho vášní, je držitelem černých pásů v taekwondo, hapkido a hwarangdo.

Sedmdesátiletý americký herec a producent Danny Trejo je hollywoodskou superstar díky drsnému vzhledu. Právě díky němu je obsazován do jedné záporné role za druhou. Své si odžil i v osobním životě – před filmovou kariérou pykal 11 let ve věznici San Quentin za pěknou řádku podvodů a obchod s drogami.

Držitele Zlatého glóbu s hlubokým hlasem Vinga Rhamese známe například z filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí. V soukromém životě je hluboce věřící a tvrdí, že je úspěšný jen díky pevné víře v Boha. O četných rolích v akčních filmech řekl: „Věřím, že se každý rodí s nějakým posláním. Tím mým jsou rvačky a nakopávání zadků.“

Nezapomeňte si naladit akční kriminálku Pravidla podsvětí v sobotu ve 22.30 na Primě!

Režie: Keoni Waxman Scénář:Richard Beattie Kamera:Nathan Wilson Hudba:Michael Richard Plowman Hrají: Steven Seagal, Ving Rhames, Bren Foster, Danny Trejo, Jenny Gabrielle, Dylan Kenin, Frank Mir, Tait Fletcher, Alex Terzieff, Kevin Wiggins, Tomas Sanchez, David Hous Rok uvedení: 2013

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný