4. května 2018 14:00
redakce Prima Living

Pořád chtějí hlavně sex! Prci, prci, prcičky se vrací

Tedy oni by tihle kluci měli rádi s ženami i opravdové vztahy, ale bez těch se když tak obejdou. Ovšem bez sexu ne! Aspoň jediná noc o prázdninách musí být pořádné žhavá. A aby to tak dopadlo, udělají studenti Jim, Kevin, Oz, Finch a Stifler z americké komedie Prci, prci, prcičky 2 téměř cokoli. V úterý ve 22.25 na Prima MAX!

Stejně jako v prvním díle série, je i tato lechtivá, avšak nikoli vulgární komedie nadupaná hláškami, gagy, spoustou narážek na sex a i několika odvážnějšími scénami. I nadále je to však především film pro teenagery, u něhož se skvěle pobavíte. Ne nadarmo se o sérii filmů s původním názvem American Pie ( u nás Prci, prci, prcičky) mluví jako o zakladatelích tradice teenagerské komedie. Všechny ostatní filmy jsou už vždy jen variace, které z „prciček“ čerpají a více či méně úspěšně je kopírují.

Nasmažte popcorn a užijte si film Prci, prci, prcičky 2. V úterý ve 22.25 na Prima MAX!

Mají za sebou úspěšně první rok univerzity, ovšem po stránce sexuální se ani jednomu z nich příliš nevede. A tak se věčný smolař Jim, nesmělý intelektuál Finch, sportovec Oz i kamarádský Kevin rozhodnou pronajmout si na léto dům na pláži, pořádat mejdany, zvát na ně holky z širokého okolí a pořádně si to užít. A ano, hlavně mít sex! Vhledem k tomu, že jejich známý ze střední Stifler má hodně podobné „zájmy“, logicky se k nim přidá a máme tu jeden dům a pětici nevybouřených mladíků čekajících na ta nejšťavnatější prázdninová milostná dobrodružství.

Za Jimem (Jason Biggs) by měla dorazit z New Yorku jeho láska ze střední krasavice Nadia (Shannon Elizabeth). Jenže po tom, jak pohořel loni, dohodne se Jim s kamarádkou Michelle (Alyson Hannigan), že ho „doučí“ ze sexu to, co by měl umět. Finch (Eddie Kaye Thomas) všem tvrdí, jak praktikuje tantru a jógu a dosahuje dlouhotrvajících orgasmů. Ve skutečnosti však vzpomíná na svůj první sexuální zážitek se zralou ženou – Stiflerovou mámou. Ozova (Chris Klein) přítelkyně Heather (Mena Suvari) studuje ve Španělsku, a tak svůj intimní život musejí řešit trochu alternativně. A Kevin (Thomas Ian Nicholas) se stále snaží pochopit svoji sexy dívku Vicky, když mu tvrdí, že s ním chce být jen kamarádka. Není divná? No a Stiflerovi (Seann William Scott) se nakonec během posledního mejdanu podaří ulovit nikoli jednu, ale hned dvě nádherné ženy. Co všechno, si ale bude muset předtím vytrpět, na to se mrkněte ve filmu.

Těšte se na:

  • Atraktivní mladé herce
  • Výbuchy smíchu
  • Jimovu lepkavou smůlu
  • Rodičovské poučky z úst Eugena Levyho
  • A Stiflerovu scénu se šampaňským

Ze zákulisí filmu Prci, prci, prcičky 2:

1. Prci, prci, prcičky 2 se opět staly kasovním trhákem. Natáčení stálo 30 milionů, ale celosvětově se vydělalo 287 milionů dolarů. Takže tutovka.

2. Těšte se na Jasona Biggse coby Jima. Uvidíte ho mimo jiné i jako mentálně retardovaného Peteyho, jak hraje na trombon, ale i nešťastně přilepeného.

3. Při natáčení „lesbické“ scény, ve které se nakonec musejí Stifler a Jim políbit, se třetí z party Finch, respektive Eddie KayeThomas, nebyl schopen uklidnit. Hrozně nahlas se smál a to pořád. Ve filmu je proto v této části spousty střihů a záběrů hlavně na Stiflera a Jima. Chechtající se Finch prostě musel ven.

4. Kromě Jimova otce se měl objevit ve filmu i pan Stifler. Zkušební diváci ale na tuto novou postavu reagovali velmi negativně, a tak byly scény se Stiflerovým tátou vystřiženy. Všichni diváci totiž milují jen Stiflerovu mámu!!!

5. První zkouška herců s režisérem J. B. Rogersem se odehrála ve striptérském klubu v Los Angeles. Tedy jak v tom Hollywoodu pracují?

6. Alyson Hannigan, která hraje Michelle, točila během tohoto filmu ještě scény do snímku Buffy, přemožitelka upírů. Právě kvůli tomu má ve scéně fingovaného rozchodu s Jimem dva různé účesy. Z druhého natáčení dorazila pozdě a maskérky ji nestačily přečesat.

(tek)

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný