24. září 2020 06:00
redakce Prima Living

Policajtka: Kolik si vydělala Jennifer Lopez jako nejlépe placená latinskoamerická herečka?

Thriller, kde jde víc o lásku a romantiku než o akci a šokující odhalení. Ale nevadí. Ústřednímu páru to sekne a mystická atmosféra, i když nakonec nevyústí ve velké překvapení, jim jedině lichotí.

Ve středu od 20:00 na Prima MAX uvidíte, jak se při pronásledování podezřelého zločince jednou v noci dostane chicagská policistka Sharon (Jennifer Lopez) do smrtelně nebezpečné situace. Útočníka, který ji ohrožuje, bleskově zneškodní tajemný neznámý (Jim Caviezel), a zachrání tak Sharon život. Byla to pouhá náhoda? Zásah osudu? Nebo jen uvědomělý občan, který byl v pravý čas na pravém místě a nebál se jednat?

Možná, ale Sharon a Catch už se jednou před tím setkali. Láska, která mezi nimi vznikne, vede až k odhalení pravdy z minulosti a donutí oba milence postavit se čelem ke svým tajemstvím.

Možná vás na filmu Policajtka bude zajímat, že...

  • Jennifer Lopez nejdříve roli odmítla, protože produkce nepřistoupila na její požadavek ohledně honoráře. Ten původně činil 8 milionů dolarů. Na jaké částce se nakonec shodli, se bohužel neproslýchá, každopádně o moc méně to pravděpodobně nebylo. Jennifer Lopez se díky účinkování v tomto filmu stala nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou.
  • Většinu kaskadérských kousků zvládla herečka sama, o čemž uznale hovoří i režisér v komentářích na DVD. Nenechala se zastoupit ani při filmování divoké honičky, při níž musela zdolat dosti vysoký plot.
  • Ze všech možných osob, které připadaly v úvahu pro roli Catche, padl Jennifer nejvíce do oka právě Jim Caviezel. Neznala sice ani jeho jméno, ale zanechal na ní silný dojem svým výkonem ve filmu Tenká červená linie (1998).
  • Jim Caviezel se kvůli této roli musel naučit hrát na trubku.

Romantický thriller Policajtka uvidíte ve středu od 20:00 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný