2. září 2019 10:56
redakce Prima Living

Jen blázni spěchají, když před sebou mají celý život

Co se stane, když se spojí exotická kráska Salma Hayek se sympaťákem z Přátel, Matthewem Perrym? Jasně, vznikne romantická komedie, místy trochu sentimentální, ale to k danému žánru patří. Má to vtip a šmrnc i díky humorným scénkám z hispánské komunity. Pobavte se v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Ona je půvabná mexická dívka s početnou rodinou a živočišným temperamentem. On je uhlazený newyorský byznysmen vyznačující se extrémně racionálním myšlením. Co se stane, když se tito dva na hony odlišní lidé setkají v zapadlém baru v Las Vegas a neodolají vzájemné přitažlivosti? Asi by to skončilo jen jednou vášnivou nocí a morální kocovinou další ráno nebýt faktu, že z téhle noci vznikne dítě.

O tři měsíce později se v kanceláři Alexe zjevuje Isabel, právě uprostřed důležitého a značně citlivého jednání o udělení licence, a lakonicky mu novinu oznamuje. Nic po něm nechce, jen si myslela, že by to měl vědět. Dobře vychovaný Alex dívku dohoní a slíbí, že s ní pojede za její rodinou, aby jí pomohl zprávu jim sdělit a celou situaci lépe zvládnout. Dohodnou se, že budou předstírat delší vážnou známost a za nějaký čas se prostě rozejdou. To však Alex netuší, co si pod pojmem Isabeliny rodiny představit. Horda bráchů a temperamentních tetiček a strýců ostře kontrastuje se snobskými rodiči Alexe a prostředím, ve kterém byl vychován.

Ale copak Alex může opustit tak krásnou dívku, která nosí jeho dítě? A copak se Isabel dokáže vzdát muže, kterého jí do cesty přivedl sám osud? No tipněte si.

Co jste možná o filmu Jen blázni spěchají netušili…

  • Snímek vznikl na motivy skutečného příběhu, který prožili producent filmu Doug Draizin a koproducentka Anna Marie Davis. „Tak nějak to mezi námi vznikalo, a když už jsme tu naši historku vyprávěli podesáté, něco jsme si přidali, něco lépe vyšperkovali, až nám naši přátelé řekli: ‘To byste měli natočit. To by byl úžasný filmový příběh.’ Nejdřív jsme se tomu nápadu jen smáli, ale pak jsme se rozhodli ho skutečně natočit.“
  • Salma Hayek se znala s koproducentkou Annou Marií již léta a roli Isabel měla slíbenou od počátku. Než se však snímek začal natáčet, stihla se herečka díky roli v Desperadovi stát hvězdou první kategorie.
  • Roli Alexova otce ve snímku vytvořil skutečný otec Matthewa Perryho, herec John Bennett Perry.

Režie: Andy Tennant Scénář: Katherine Reback Kamera: Robbie Greenberg Hudba: Alan Silvestri Hrají: Matthew Perry, Salma Hayek, Jon Tenney, Carlos Gómez, Tomas Milian, Siobhan Fallon Hogan, Suzanne Snyder, Jill Clayburgh, John Bennett Perry, Stanley DeSantis Rok uvedení: 1997

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný