19. března 2021 06:00
redakce Prima Living

Jedna za všechny: Cameron Diaz řeší problematický vztah se seriálovou hvězdou

U klasické romantické komedie z roku 2014 stojí za pozornost především roztomilý námět a herecké výkony – Cameron Diaz i ve svých 44 letech zvládá roli rozzuřené milenky na výbornou!

V neděli od 20:00 na Prima MAX se budete moci opět oddat romantice. Carly Whitten (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží svých pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau, pro milovníky Hry o trůny jde o Jaimeho Lannistera) a ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí?

Nebo na ni čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Vše ale jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark, ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří.

Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že Mark má ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží.

Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie začínají hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství.

Co se úplně nepovedlo...

  • Když Carly u sebe v kanceláři převrhne vázu, zůstane ležet na stole. V dalším záběru však opět stojí ve své původní pozici a zůstane tak až do konce inkriminované scény.
  • Všimněte si, že v jedné scéně venku má Kate (Leslie Mann) nasazené hnědé sluneční brýle. Když si je pak vevnitř nasadí na hlavu, jsou bílé.
  • Ve scéně ve sprše zůstávají Markovi v rukou chuchvalce vlasů, protože mu Kate vyměnila šampon za depilační krém. V dalších záběrech ale není po jakékoli ztrátě vlasů ani památky.
  • Když Mark telefonuje s Amber (Kate Upton), na displeji jeho telefonu viditelně žádný hovor neprobíhá.

Romantickou komedii Jedna za všechny uvidíte v neděli večer od 20:00 na Prima MAX.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný