25. ledna 2020 15:20
redakce Prima Living

Detektivové z Hollywoodu aneb charismatický tým vedený Harrisonem Fordem

Sympatická akční komedie o jedné hollywoodské vraždě a dvojici detektivů, kteří jsou na její vyšetření nasazeni. Jako nerozluční (a totálně odlišní) parťáci se představí Harrison Ford a Josh Hartnett. Dívejte se v pondělí od 20.00 na Prima MAX.

Šarmantní stárnoucí detektiv Joe Gavilan (Harrison Ford), profík na vrcholu své kariéry, a poměrně nezkušený totální mlaďas K. Calden (Josh Hartnett). Co mají tihle dva společného? V první řadě vraždu, kterou musí co nejdřív vyřešit, a pak taky množství vedlejšáků, které jim práci trochu komplikují. Nejsou to ale jen melouchy, co jim stojí v cestě.

Hlavním podezřelým z vraždy mladého rappera a tří členů jeho kapely se stává hudební magnát Antoine Sartain, který má ovšem úzké vazby na zkorumpovaného člena policejního týmu Leroye Wasleyho. A tak se sympatická dvojka detektivů dostává i do jeho hledáčku a na vlastní kůži okusí, že chytat velkou rybu může být zábavné dobrodružství, ale také zápas o holý život!

Nebýt Harrisona Forda a Joshe Hartnetta, bylo by to o dost slabší, o tom žádná. Pánům hercům to ovšem šlape a společně tvoří sympatickou dvojku, která vás bude bavit. Vtipné scény, hlášky a v hlavně v druhé půlce i dost akce. A fakt, že samotný příběh není nic moc originální, předchozí klady spolehlivě vyváží. Pokud nebudete čekat filmový zážitek hodný oscarových ocenění a usednete k obrazovce s přáním nechat se čistě jen pobavit, nebudete zklamaní.

Věděli jste Detektivové z Hollywoodu, že…

  • Režisér a scenárista snímku Ron Shelton se se spoluautorem scénáře Robertem Souzem potkal už při natáčení snímku Temný stín nad L.A. Bývalý policista Souza tam působil jako poradce a Shelton byl jeho prací tak ohromen, že ho požádal o pomoc právě při psaní Detektivů z Hollywoodu.
  • Dobře si prohléhněte dámu z escort servisu, Cleo Ricard. Zahrála si ji manželka režiséra filmu Rona Sheltona.

Chybička se vloudila…

Na začátku snímku čeká Joe Gavilan na klienta s prohlídkou domu. Když obdrží hlášení o vraždě v klubu, venku je světlo, bílý den. Detektiv odpovídá, že tam bude „za deset minut“, ale když přijede na místo činu, je tma jak o půlnoci.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný