9. července 2019 19:38
redakce Prima Living

Co horšího se může stát… když je mazaný zloděj okraden ještě mazanější obětí?

Komedie o jednom povedeném zlodějíčkovi, který je dopaden a dokonce sám okraden svojí obětí. Výborně se doplňující hlavní herecká dvojice v podání Martina Lawrence a Dannyho DeVita sype z rukávu jednu zábavnou scénku za druhou a vy si je nenechte ujít v pondělí od 20.00 na Prima MAX.

Pokud si chcete zpříjemnit večer něčím nenáročným a pohodovým, s velkým potenciálem vás pobavit, vsadíte touhle komedií na správnou kartu.

Zápletka je sice neúprosně jednoduchá a příběh od prvních minut předvídatelný, ale ústřední dvojice komiků to drží pohromadě. Lawrence se ukázkově ksichtí, DeVito perlí a dohromady tvoří docela vyvážený koktejl rozdílného pojetí humoru - když už má divák dost jednoho, přeladí na chvíli na toho druhého a baví se dál. Zlodějská komedie o nepovedeném lupu a nactiutržení zkušeného zlodějského barda se v podání téhle nesourodé dvojice povedla. Pokud nečekáte víc než čistou zábavu, hlášky a situační humor, bude od televize odcházet spokojení.

Kevin Caffrey je profesionální zlodějíček, mistr svého oboru, který se ve své branži vyzná. Ví o všem, co se kde šustne, má přehled a jen tak něco ho nevyvede z míry. Když dostane horký tip na vykradení přímořského sídla milionáře Maxe Fairbankse, s ničím neotálí a pustí se do věci. Jenže celá akce dostane povážlivou trhlinu, když se majitel sídla nečekaně vrátí a vyruší Kevina uprostřed lupu.

Fairbanks navíc nejen že zavolá policii, která Caffreye na místě zatkne, ale s neskrývanou rozkoší jí posléze tvrdí, že prsten na Kevinově ruce paří ve skutečnosti jemu a zloděj se mu ho pokoušel ukrást. Policie samozřejmě věří Fairbanksovi, a tak Kevin musí prsten „vrátit“.

Tímhle tahem ale Max rozzuří podvedeného podvodníka víc, než mohl tušit. Prsten má totiž pro Kevina osobní význam a zloděj se ho rozhodne získat za každou cenu zpět.

Začíná souboj dvou neskutečně mazaných a vytrvalých protivníků, ve kterém se oba nebojí zajít až do extrémů a dát všanc nejen svou profesní kariéru, ale i manželství, životní úspory či pobyt na svobodě.

redakce Prima Living

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný