30. prosince 2023 12:02

Moc si toho nepamatuji, řekl Karlos Vémola po šokující porážce s Pirátem

První slova Karlose Vémoly po prohře v prvním kole

Zvedl se ze země, podal ruku vítězi a pak z O2 arény odjel. Zápasník MMA Karlos Vémola po šokující porážce od Slováka Samuela Krištofiče neměl náladu na velká slova.

„Moc si z toho nepamatuju, více se vyjádřím zítra,“ řekl český bijec pro CNN Prima News s tím, že chce hlavně poděkovat svým fanouškům. Bylo vidět, že nečekaná porážka hodně zacloumala jeho psychikou. Přeci jen do zápasu proti Pirátovi šel Karlos Vémola jako favorit. Čekalo se, že zápas bude mít pod kontrolou. Jenže se bojovalo v postoji a Krištofič si zkušeně počkal na rozhodující úder.

Čtyřiatřicetiletý Krištofič tvrdil, že Vémolu knokautuje již v prvním kole, už před zápasem. „S týmem jsme si udělali dost podrobnou analýzu, deset týdnů jsme se připravovali, a když něco děláš s přesvědčením, tak o sobě nemůžeš pochybovat. Někdy se stane, že do toho dáš vše a sport a život to zařídí jinak, ale do všeho musíš jít s odhodláním,“ řekl Krištofič, který prohrál tři z předešlých čtyř zápasů a všeobecně se příliš nevěřilo, že může v Praze uspět.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Karlíta mi bylo líto, řekl Attila Végh. Zdrcenému Terminátorovi vyslal jasný vzkaz

„Je to strašné zadostiučinění, že jsem to nevzdal, i když jsem měl chuť. Po prohře s Bryczekem jsem byl demotivovaný a měl jsem až deprese, teď jsem ale šťastný,“ dodal slovenský bojovník a hned v kleci poděkoval rodině a celému týmu.

Végh vzkázal, že mu bylo Karlose až líto

Karlose Vémolu čeká ještě jeden zápas, pak by měl odejít do sportovního důchodu. V pražském Edenu by se měla legenda české MMA  dne 8. června popasovat s Attilou Véghem. Má vůbec zápas proti Attilovi smysl?

„Pirátovi jsem hrozně držel palce, přestože jsem říkal, že jsem Karlosův největší fanoušek. To se samozřejmě změnilo, když měl Pirát tenhle zápas,“ popsal Végh v rozhovoru pro youtubový kanál Willi Cao.

„Teď mám určitě těžší práci, ta váha padne na mě. Každý Karlose odepíše a bude favorizovat mě. To je normální, těším se na to. Připravím se zodpovědně, stále to beru jako velký zápas a jsem rád, že můžu být součástí tohoto projektu,“ dodal Végh, který podle svých slov už od třicáté sekundy věděl, že vítězem zápasu bude Krištofič.

„Za ty čtyři roky, co on zápasil, tak neudělal žádný pokrok. Spíše se zhoršil. Čím víc má zápasů, tím víc couvá zpět, nejde dopředu. Sám uznává, že není nejmladší. Možná by si měl uvědomit, že není čas soupeřit s mladými, ale se sobě rovnými soupeři,“ řekl pro o českém zápasníkovi Végh.

Josef Šťastna

konzultant obsahu FTV Prima

Všechny články autora

Ondřej Němec

redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný