30. srpna 2017 10:41

COOLTALK s Tata Bojs: Na podzim přehrajeme na 7 koncertech Futuretro v původním znění. A na 30. narozeniny kapely chystáme speciální překvapení!

COOLTalk s Tata Bojs

Jak těžké je hrát se symfonickým orchestrem za zády a jak složité je přesunout se zpoza bubnů na pozici zpívajícího frontmana? Na tohle a spoustu dalších nástrah ze života hudebníků došlo v novém COOLTALKu.

Hanspaulská kapela Tata Bojs je už v podstatě legendou domácí hudební scény. Samozřejmě naplno žijící legendou, jak potvrzuje i jejich čerstvě vydaný záznam koncertní spolupráce s SOČR, kde se hity jako Toreoadorská otázka, Attention Aux Hommes nebo Pěšáci dočkaly nových verzí za plné podpory symfonického orchestru.

V novém rozhovoru ze série COOLTALK jsme s chlapci probírali nejen úskalí hraní před přesilou symfoniků, ale i co chystají pro své fanoušky k třicátému výročí existence kapely.

To ale nastane až v roce 2018, pro rok 2017 Tata Bojs chystají speciální podzimní turné ku příležitosti vinylové reedice ikonického alba Futuretro. Na sérii koncertů hodlají přehrát celé album a k němu přijdají i největší hity z dalších desek. Mimoděčně se tak zařadí mezi velká zahraniční jména typu U2 a Interpol, která na koncertech přehrávají komplet svoje nejslavnější alba.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný