10. srpna 2021 16:04

Budoucnost koncertů? Pusťte si celou show Ariany Grande ve Fortnite

Hudební show ještě nikdy nebyla tak interaktivní.

Ariana Grande je další hudební hvězdou, která odehrála show ve Fortnite. Následovala producenta Marshmello a rappera Travise Scotta, ale dokázala ještě nápaditějším způsobem splynout s událostmi v sedmé sezoně populárního battle royale, která je věnována invazi mimozemšťanů i celebrit všeho druhu.

Ať už si o barevném a ujetém fenoménu Fortnite myslíte cokoli, dokáže v každé další sezoně přijít s neotřelými novinkami a nápady, které se starají o to, aby hráči neupadli do stereotypu. Nějaký čas už k nim patří interaktivní hudební události, které jsou dalším způsobem, jak chtějí Epic Games rozšiřovat hranice live service zábavy.

Ještě předtím, než se Ariana Grande vůbec ukázala na scéně, poslala hráče barevným portálem, kde uviděli záblesky velkých událostí ve hře. Následoval řetězec miniher, jakými byla jízda po nebeském tobogánu, poskakování v plyšovém světě nebo letecký boj se známým Fortnite bossem Storm Kingem.

Ve druhé části už nastoupila samotná virtuální zpěvačka zcela přizpůsobená barevnému stylu hry, včetně svítících očí a převleků, které jsou samozřejmě ve hře hned k zakoupení formou mikrotransakcí, včetně různých postaviček samotné Ariany.

Show vyvrcholila v momentě, kdy obří verze zpěvačky rozdrtila všechny hráče obřím blyštivým kladivem. Ti si však i po skončení show mohou ve hře zahrát několi tématických questů.

Stanou se interaktivní hudební show novým druhem vystupování?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný