15. dubna 2019 10:49

Strhující trailer Jedi: Fallen Order: Tohle je přesně ta Star Wars hra, na kterou jsme čekali

Prosím, ať se to nepokazí!

Plnokrevné singleplayerové Star Wars dobrodružství je na cestě a navíc dorazí už 15. listopadu 2019 na PlayStation, Xbox i PC. Trailer na Star Wars Jedi: Fallen Order nás naplňuje optimismem – ukazuje, že tahle akční adventura nebude jen efektní podívanou, ale hlavně sevřeným příběhem od mistrů řemesla z Respawn Entertaiment (Titanfall, Apex Legends).

Hlavním hrdinou bude Cal Kestis, kterého ztvární Cameron Monaghan (seriály Shameless a Gotham). Ten je jedním z posledních učedníků řádu Jedi, kteří přežili Příkaz 66. Ten měl na konci filmové epizody Pomsta Sithů navždy vymazat všechny rytíře Jedi z vesmíru.

V kůži Cala budeme rozvíjet své schopnosti Síly, zlepšovat umění boje se světelným mečem a objevovat tajemství dávno ztracené civilizace. Zároveň budeme muset zůstat neustále krok před Impériem a jeho smrtícími Inkvizitory.

Tvůrci slibují, že hra bude čistě singleplayerovým dobrodružstvím z pohledu třetí osoby zcela bez mikrotransakcí či lootboxů. Navíc se vyhne kontroverznímu enginu Frostbite a bude postavena na prověřeném Unreal Enginu 4. Ten má minojiné umožnit opravdu komplexní souboje, které uspokojí i náročnější hráče. Více však ukážou až první gameplay videa.

Věříte, že se po letech dočkáme pořádné příběhové Star Wars hry?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný