18. dubna 2017 17:25

VIDEO: Takový bar jste nezažili: Mario, houbičky a tři promile!

Vylej se až uvidíš pixely!

Japonsko miluje technologie, animé a hry. Je to vidět na každém rohu. Ve zbytku světa se bohužel musíte smířit s o něco nudnější realitou. Tedy pokud nežijete ve Washingtonu. Tam si totiž parta herních nadšenců otevřela bar, který se kompletně inspiroval Mario hrami.

Dekorace žere maso

Na návštěvníky čeká pořádný šok hned při vstupu. Celý bar dekorují legendární houbičky nebo masožravé květiny vysouvající se ze zelených trubek. Na stropě jsou rozmístěné i typické krabice s otazníky. Jen se musíte smířit s tím, že když do nich budete opilí ve 3 ráno bušit, život na cestu domů vám už nedodají.

Na skleničku s Mariem

Tematické jsou i drinky. Můžete si dát třeba „Press Start“, „It’s a Me, a Mario“ nebo „What doesn’t kill you, makes you smaller.“ Donese vám je obsluha převlečená za Maria či Luigiho. Jestli jste někdy chtěli pít s touhle legendární instalatérskou dvojkou, lepší šanci už mít nebudete!

Kdo si počká, ten chlastá

Není divu, že tohle místo láká tolik lidí. Před barem se dělají fronty a na stůl si počkáte i dvě hodiny. O to větší úlet je, že celý bar tady vyrostl jen na pár týdnů. Pak se promění zase v něco jiného a můžeme jen hádat, jestli se to bude týkat hraní.

Chtěli byste podobný bar navštívit? A dali byste si drink s Mariem? Nebo by vás lákal spíš podnik ve stylu úplně jiné hry? Dejte nám vědět do diskuze!

Pavel Pacák eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný