4. dubna 2018 11:02

Nové rozšíření Call of Duty: WWII vás vezme do Egypta a do Dunkerku

Call of Duty: WWII roste do krásy. Nová bojiště a herní módy vypadají z traileru sakra lákavě.

The War Machine, tak se jmenuje druhý datadisk k novému Call of Duty, který vychází už 10. dubna a přináší řadu lákavých novinek. Dočkáme se tří nových map, další kapitoly Nazi Zombies a nové mise v módu War. A výběr lokací opravdu potěší.

Zahrajeme si totiž na plážích v Dunkerku, které se mimo jiné objevily taky v loňském válečném hitu od Christophera Nolana. Další mapou je ve hrách zatím dost opomíjené severoafrické bojiště, konkrétně Egypt – střílet tak budete mezi pyramidami, sfingou a starobylými chrámy. Třetí mapou do multiplayeru je potom základna raket V2 v srdci nacistického Německa.

V módu War se podíváme na operaci Husky, tedy spojenecké osvobození Sicílie, které jsme mohli v krátkosti poznat v intru v Mafia 2. Nejdřív si podrobíte přístavy v Neapoli a Palermu, načež ve stíhačce taky vyčistíte oblohu. Nová kapitola Nazi Zombies se pak odehrává přímo v Berlíně, kde o nemrtvé nácky jistě nebude nouze.

Jako první (tedy hned 10. dubna) se datadisku dočkají majitelé PlayStationů. O pár dní později dorazí verze pro PC a Xbox.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný