2. září 2019 15:54

Legendární střílečka se ukázala v nádherné nové podobě. Blíží se remaster?

Vrátíme se na tropické ostrovy v těžké krizi?

Střílečka Crysis od německého studia Crytek patří mezi nejvýraznější tituly herních dějin, protože nabídla v roce 2007 naprosto dechberoucí grafiku i herní mechaniky, které v mnohém předběhly dobu a byly inspirací pro většinu dnešních podobných titulů. A teď by se mohla vrátit v aktualizované podobě.

Ukazuje to video prezentující novou verzi CryEnginu, který Crytek formou licence prodal do mnoha dalších her a pohání mimojiné i českou pecku Kingdom Come: Deliverance. Dočkáme se několika ukázek nových grafických i fyzikálních možností, ale nejzajímavější je jeho závěr.

V něm se totiž přesuneme do pralesa a pak na velice povědomou pláž s vysílačem v pozadí, ozve se hudba z Crysis i následně i zvuk proslulého nanoobleku. Internetem se okamžitě začala šířit vlna optimistického doufání, že jde o naznačení možného remasteru hry nebo restartu.

Pro Crytek by něco takového dávalo velký smysl, protože v posledních letech nevyprodukoval žádnou úspěšnou hru a musel masivně šetřit a propouštět. Sázka na jistotu v podobě návratu ověřené značky by mu přišla k duhu.

Věříte, že nás čeká návrat střílečky Crysis?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný