26. ledna 2022 19:00

The Rock odhalil, že si zahraje v adaptaci velkolepé herní pecky. O co by mohlo jít?

Jedna z největších filmových hvězd planety láká na epický herní celovečerák.

Dwayne „The Rock“ Johnson bude hvězdou dalšího herního filmu, tentokrát by podle jeho slov mělo jít o něco opravdu mimořádného. Prozradil to v rozhovoru pro magazín Men's Journal.

Jde o adaptaci jedné z největších a nejpřísnějších her. Nemůžu zatím prozradit, o kterou se jedná, ale tento rok dojde k oznámení,“řekl Johnson a naznačil, že sám hru několik let hrál. Johnson není v tomto žánru nováčkem, zahrál si už ve filmu Doom (2005) podle legendární střílečky a taky ve snímku podle arkádové klasiky Rampage. V češtině film vyšel pod názvem Rampage Ničitelé (2018).

Internetem okamžitě začaly kolovat spekulace a domněnky. Nejčastěji se mluví o adaptaci God of War, pro kterou má Johnson výborné fyzické předpoklady a už delší čas se o ní mluví v souvislosti s tím, jak Sony aktuálně adaptuje do filmů či seriálů své největší herní značky jako Uncharted, The Last of Us nebo Twisted Metal.

Hodně je zmiňováno taky Gears of War. Naposledy se mluvilo o chystaném filmu pod hlavičkou Universal Pictures při vydání Gears of War 4 v říjnu 2016. Pak unikaly už jen střípky o přepisování scénáře a od té doby je kolem filmu ticho. Johnson by do jednotky Delta-One zapadl celkem s přehledem.

Mezi tipy se dále objevují i Call of Duty, Serious Sam nebo Wolfenstein.

Co myslite vy?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný