28. července 2017 13:09
Adam Vala

Prozradil tenhle herec, že se už maká na GTA 6? Kdy se nové hry dočkáme a o čem bude?

Nejdříve western a pak užuž další díl městské akce!

Velmi často se stává, že vývoj očekávané hry potvrdí lidé, kteří jsou s ní spojeni, ale nepocházejí z videoherní branže. Typicky to jsou dabéři, nejrůznější herci či dodavatelé některých služeb. A podobný případ se roztočil také kolem šestého dílu GTA, o němž víme dosud jen jediné – jednou se ho určitě dočkáme.

Že by ale nemusela být zbožná přání jen na úrovni snů, naznačil profil herce Tima Neffa, který měl – podle svého resumé – natáčet tzv. motion-capture scény pro již potvrzený a velmi očekávaný druhý díl Red Dead Redemption a také pro GTA 6. Informaci jako první vypustili do světa všímaví fanoušci z diskuzního portálu NeoGAF, kde jasně uvedli, že má Neff v soupisu uvedené oba zmiňované projekty i s potvrzením, že práci dělá pro studio Rockstar Games. Slavíte? Tak hezky vraťte šampaňské do lednice.

Velmi krátce poté, co internet doslova explodoval, se na svém Twitteru ozval sám Neff a jakékoliv zprávy dementoval. Uvedl, že se nejedná o jeho resumé nebo cokoliv, nad čím by měl moc, a je pravděpodobné, že se svět nechal napálit. Vše vyvrátil a nevypadá to, že by kdy s Rockstarem na čemkoliv pracoval.

Pro všechny z vás, kdo se na nový díl GTA těšíte, tak platí to, co vždycky – dokud sami vývojáři v tiskové zprávě hru neodhalí, všechny dostupné informace o velikosti, zasazení a dalších detailech jsou pouze spekulace, nezakládající se na pravdě. To samé platí o fotkách a videích – dokud se neobjeví trailer na oficiálním kanálu Rockstaru na YouTube, pak jsou všechny ostatní podvrh a montáž fanoušků. Rozumíme si? Super!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný