5. června 2019 11:42

Ubisoft odhalil nové Watch Dogs Legion? Nabídnou revoluční způsob hraní!

Kybernetická válka nás tentokrát zavede do ulic Londýna v blízké a nepříliš hřejivé budoucnosti.

Britský Amazon včera předčasně odhalil třetího zástupce série Watch Dogs s názvem Legion. Ubisoft se proto rozhodl potvrdit jeho existenci. Oficiálního představení se dočkáme příští týden na veletrhu E3.

Sloganem hry je "God Save the NPCs", což je narážka na hymnu Velké Británie s ústředním titulem God Save the Queen, který je známý třeba taky ve své punkově buřičské podobě od kapely Sex Pistols.

Hlavním prvkem hry odehrávající se v dystopické verzi Londýna po brexitu totiž bude možnost chopit se kterékoli postavy ve hře a využít jejích specifických schopností – v podstatě se nahackovat do člověka.

Přestože postavy budou jistě z velké míry náhodně generované, budou mít velké množství variací, vlastní dabing, animace, historii i vlastnosti. Právě tento prvek byl velice náročný na vývoj a podle uniklých informací vedl k nejednomu odkladu a úpravám hry.

Vývoj titulu vede Clint Hocking, který stál za hrami jako Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory a Far Cry 2.

Ze zevrubného popisu čekáme temnou atmosféru podobnou filmu Potomci lidí nebo seriálu Black Mirror, které hojně využívají právě britské lokace v kybernetické budoucnosti.

Těšíte se na Watch Dogs Legion?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný