28. července 2020 10:17

Nejoblíbenější díl Call of Duty je nyní zdarma v nabídce PlayStation Plus

Jedinečná šance zahrát si znovu legendární mise v hezčím kabátku.

Je to oficiální! Hráči na PlayStationu s předplatným Plus si zahrají zdarma Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Jedná se o vylepšenou verzi o klasiky Modern Warfare 2, která vyšla teprve na začátku letošního roku, takže nečekaně čerstvý kousek.

Hra proslula tím, že ve své době překonala veškeré prodejní rekordy – za nejvyšší prodeje v den spuštění, v prvním týdnu i měsíci. Položila tak základ pro další megahitové díly Black Ops nebo Modern Warfare 3, které ji v konečném součtu ještě překonaly.

Ve své době šlo však o zdaleka nejpopulárnější střílečku, které se zapsala do paměti i značnou kontroverzí ve své kampani – diskutovaná byla mise No Russian, kdy hráč v úloze teroristy zabíjí civilisty na moskevském letišti. Nový remaster obsahuje pouze příběhovou kampaň s vylepšenými texturami, animacemi, fyzikou a osvětlením, včetně implementace HDR.

Hra je zdarma k přidání do knihovny a stažení už ode dneška, tedy úterý 28. července do pondělí 31. srpna. Později ji doplní ještě multiplayerová párty hra Fall Guys: Ultimate Knockout, ta bude k dispozici od 4. srpna.

Zopáknete si klasickou kampaň Modern Warfare 2?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný