27. května 2020 11:38

Mafia už brzy zblízka představí svůj nový remake. První bude trailer, pak gameplay

Mezi českými fanoušky se hned po svém představení zařadila mezi nejočekávanější hry roku.

Znovuvydání celé herní trilogie Mafia bude korunováno 28. srpna kompletním remakem prvního dílu. Právě ten vyvolává aktuálně nejvíce otázek, jelikož má dle vývojářů z Hangar 13 přidat nové herní prvky - jako třeba motorky - ale i rozšířit příběh a celkový zážitek.

Kdy tedy ze hry uvidíme více než menší galerii opravdu lákavých propagačních snímků? Plnokrevný trailer, který jistě poodhalí novou podobu hrdinů i města, bude představen 6. června v rámci akce PC Gaming Show. Bude se jednat o online přehlídku velkých herních novinek pod hlavičkou magazínu PC Gamer.

Obdobná akce, tentokrát zaštíněná herním mediálním gigantem IGN, pak ukáže kompletní gameplay video, které by mělo do hloubky odkrýt vše podstatné, co nová verze klasiky nabídne. Akce se jmenuje Summer of Gaming 2020 a jde o jakousi online náhradu za zrušený veletrh E3.

Předělaná Mafie je na jejím programu 15. června s popiskou "exclusive next-gen deep dive", což evidentně znamená, že hra je zároveň zamýšlena i na chystané konzole. Uvidíme, jakou formou a zda všichni, kdo si pořídí konzolovou verzi hry už na konci srpna, dostanou next-gen vylepšení zdarma poté, co budou chtít hru spustit na PS5 nebo Xbox Series X.

Těšíte se na představení předělávky Mafie a věříte, že dokáže vylepšit originál?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný