16. února 2018 13:39

V Kingdom Come: Deliverance půjde hrát i za ženskou postavu. Dostane vlastní příběhovou linii

Je libo ženská perspektiva v herní pecce Kingdom Come?

Jak jistě víte, z českého RPG od Daniela Vávry a studia Warhorse Kingdom Come: Deliverance je momentálně obří hit, celosvětově se již prodalo téměř milion kusů, zahraniční kritiky jsou vesměs pozitivní a hráčské reakce na tom jsou podobně. No a tak přichází na řadu otázka: „Co bude dál?“

V nedávném rozhovoru se tvůrce hry rozpovídal o tom, že vývojáři již pracují na DLC, které by mělo do hry přidat příběhovou linii z pohledu ženy. Hráči si tak budou moci vyzkoušet, jaký byl středověk z perspektivy něžného pohlaví – a jistě to bude moc příjemný pohled. Momentálně není jasné, kdy DLC dorazí. Ani zdali bude placené, nebo ho všichni dostanou zadarmo.

Mezitím již tvůrci horlivě pracují na dalších opravách, které by měly do hry přidat pomocí větších patchů. Vyřešit by se měla obtížnost vylamování zámků, ukládání a pár dalších bugů, se kterými se hráči ze začátku hry setkávají. Posledním slibem pak je modovací nástroj pro PC verze, na který kvůli enginu zatím nebyl čas.

Zároveň s tím je tu i poslední video update, ve kterém tvůrci ještě doplňují několik informací k již vydané hře. Tady ho máte.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný