5. června 2017 15:14
Adam Vala

Hnus nebo luxusní provedení? Podívejte se na zlatý PlayStation 4 a řekněte nám – kdo si ho koupí?

Je tohle dostatečná zbraň Sony proti nové konzoli od Microsoftu?

Už za několik dnů vypukne v Los Angeles největší herní veletrh E3 a Microsoft má velké plány – představí očekávaný Project Scorpio, pomocí kterého chce vypálit Sony rybník. Nový PlayStation však není tématem tohoto roku, a tak se lidé ze Sony zřejmě uchýlí jen k vydání speciální limitované verze stávající PS4 ve zlaté barvě!

Těžko ovšem říct, jestli je zlatá zrovna tím, co byste chtěli mít ve svém herním doupátku či obývacím pokoji. Obecně platí, že extravagantní provedení příliš nefrčí a lidé sahají s oblibou po černé nebo naopak bílé variantě. Zlatá se zdá jako vetřelec a bude asi hodně záležet na vkusu každém z nás, zda bychom ji chtěli.

Co se týče konkrétních detailů, zatím nemůžeme sloužit – zlatá PS4 je v tuto chvíli pouze veřejným tajemstvím – ve svých letácích ji nabízí například řetězec Target – a lidé ze Sony nic neoznámili. Není však důvod myslet si, že jde o falešné zvěsti, vzhledem k tomu, jak živě se na tohle zlaté téma diskutuje. Na druhou stranu ale může platit, že speciální edice PS4, která by se měla začít prodávat už 11. června, bude dostupná pouze ve Spojených státech.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný