12. června 2018 10:19

Herní trailer roku je tady? Dvojka The Last of Us vypadá fenomenálně!

Některé polibky vyvolají opravdu kruté vzpomínky...

PlayStation se může pochlubit pořádnou porcí výtečných exkluzivních titulů a The Last Of Us má mezi nimi výjimečné postavení. A druhý díl ho hodlá jenom potvrdit. Ukazuje to nový trailer vytvořený pro letošní E3. V něm se totiž poprvé můžeme pokochat opravdu brutálními a dynamickými záběry z hraní.

Vše začíná scénou z večírku, kde si můžeme vychutnat jemnou mimiku a digitální herectví, které se až nebezpečně blíží tomu skutečnému. Ellie už není žádná malá holka a Joe není nikde opodál – ostatně fanoušci hned začali spekulovat, zda už v té době není po smrti. To ale sledovali nepozorně, protože v konverzaci je o něm zmínka...

Pro Ellie si pak přijde Tina a jejich tanec směřuje k polibku, během kterého si užijeme opravdu krvavý flashback. Můžeme se přesvědčit, že drsné časy naučily Ellie jak přežít a hlavně jak zabíjet, přestože stojí proti mnohonásobné přesile.

Plynulost ovládání i návaznost scén v nás budí podezření, že některé situace jsou naskriptované, ale to je vzhledem k volnosti pohybu možné jen částečně. Musíme tak přiznat, že Naughty Dog prostě zase posunuli laťku. Souhlas?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný