22. června 2022 13:33

Unikly nové informace o dvojici hlavních hrdinů GTA 6. Co je bude spojovat?

Dvojice hlavních postav má mít společný osud, který je rozdělí, ale pak je svede zpátky dohromady.

Světem se šíří nová informace týkající se příběhu napjatě očekávaného šestého dílu hitové herní série Grand Theft Auto. Přišel s ní insider pod přezdívkou Matheusvictorbr a přebrala ji už mnohá média. Tvrdí, že hra bude mít dvojici hlavních hrdinů. Půjde o dvojčata, bratra a sestru, která budou na začátku příběhu rozdělena poté, co jejich rodiče zavraždí drogový kartel.

Zmíněná tragická událost se odehraje v herním prologu v Jižní Americe minulosti, vetšinu hry však budeme oba už dospělé sourozence sledovat v současnosti a nedávné minulosti na území USA. Hlavní herní lokací by mělo být Vice City, tedy fiktivní obdoba Miami, ale měli bychom na skok zavítat i na Kubu a do Kolumbie. Druhou větší mapou by pak mělo být Carcer City, což je obdoba některého z měst Rezavého pásu, tedy průmyslových center na severovýchodě jako Detroit či Pittsburg.

Oba sourozenci o sobě nebudou vědět a ocitnou se na opačné straně zákona. On bude pracovat v DOA, což je fiktivní herní obdoba DEA neboli amerického Úřadu pro potírání drog. Ona se vypracuje v řadách toho stejného kartelu, který zabil její rodiče, a bude toužit zjistit, kdo nařídil jejich vraždu a vykonat na nich krvavou pomstu. Osud by měl zkřížit jejich cesty, jak jinak než drsným způsobem.

Hra má být svým laděním vážnější a více realistická, i když nebude chybět ani nadsázka, sarkasmus a satira, které jsou pro celou série i všechny hry od Rockstar Games typické. Insider tvrdí, že vydání je v plánu na rok 2024. Uvidíme, zde se jeho informace ukážou jako spekulace a nakolik mají reálný základ.

Zdroj: Comic Book

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný