8. února 2017 12:54

FALLOUT 4 zaplavují neviditelné kočky! Neuvěříte, k čemu jsou dobré

A tak volám jako hrom, ať je koček milion!

Hráči Fallout 4 hlásí podivnou věc. Ve hře se jim začínají objevovat kočky a pronásledují je, kamkoliv se pohnou. Což působí dost znepokojivě. Není divu, že začali pátrat po tom, co tuhle zvláštnost způsobuje. Vysvětlení překvapilo všechny!

Kočičí anténa

Paření Falloutu si můžete zpříjemnit poslechem virtuálního rádia. Jenže někteří hráči jsou vybíravější než jiní, a tak jim hudební nabídka od Bethesdy nestačí. Proto si začali instalovat mod, který do hry přidá 30 dodatečných rádiostanic. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby nefungoval dost podivně.

Tvůrci modu potřebovali do hry dostat nějaký prvek, který by posloužil jako „anténa“ pro příjem jejich rádia. Ten ve hře být musí, ale klidně může být neviditelný. Nakonec si vybrali neviditelnou kočku.

Množící se stalker

Jenže to se jim vymstilo. Kvůli bugu se totiž tahle čičina začala lidem objevovat. Ti o její existenci neměli tušení, a tak jen nechápavě pobíhali po mapě a snažili se ji setřást. Což se jim samozřejmě nedařilo.

Aby toho nebylo málo, některým hráčům se začal mod bugovat ještě víc a kočka nejen, že byla vidět, ale začala se taky nekontrolovatelně množit. Nakonec měli na krku tolik koček, že by mohli klidně konkurovat kočičí ženě ze Simpsonů!

A co vy, na jakou největší šílenost ve hře jste narazili? Pronásledovala vás taky neviditelná kočka, nebo se vám stalo něco ještě divnějšího? Dejte nám vědět do komentářů!

Pavel Pacák eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný