19. července 2021 10:48

Unikl seznam rozšíření pro Cyberpunk 2077. Na co se můžeme těšit?

Po zdlouhavých opravách konečně nastal čas na nový obsah.

Stabilita a výkon Cyberpunku 2077 už jsou dle vývojářů z CD Projektu na uspokojivé úrovni, ostatně hra už se vrátila i do PlayStation Store, kde právě z výše zmíněných důvodů dlouho chyběla. Ještě do konce léta bychom se tak měli dočkat prvních z dlouho slibovaných DLC, o kterých víme díky čerstvému úniku už daleko více.

Uniklý zdrojový kód hry, který se dostal na internet po nadadení CD Projektu hackery, prozradil zkratky pro celkem 17 menších DLC, která budou pro všechny majitele hry k dispozici zdarma. Kromě nich pak přijdou taky větší placená příběhová rozšíření, z nichž první se má věnovat oblasti Pacifica.

Ale zpět ke zmíněné sedmnáctce, která bude podobného charakteru jako v případě Zaklínače 3, který takových DLC dostal šestnáct. Z jejich názvu lze rozklíčovat, co budou obsahovat: čtyři se budou věnovat třídám zbraní (Smart, Power, Tech, Blunt), další pózám pro fotomód, úpravě vzhledu postavy, vozidlu Quartz, novému ohozu a taky původně slibovanému vybavovaní vlastního apratmánu.

Vylepšena by měla být taky zrcadla, která stále působí dost nedodělaně, dočkáme se i speciálních dokončovacích pohybů při likvidaci protivníků. Otázka visí nad balíčkem s označením monster, mohlo by jít o nějakého nového bosse nebo asi spíše monstrer truck s kterým se hráči vyblbnou v terénu?

Nebudou chybět nové mise v oblastech Kabuki, v japonské čtvrti a rovnou dva balíčky pro Arroyo. Hodně hráčů pak jistě potěší chystaný režim New Game Plus, který nabídne nové způsoby opětovného hraní, ke kterým Cyberpunk 2077 přímo vybízí.

Dostane se Cyberpunk 2077 s novými balíčky blíže původní představě hráčů i vývojářů?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný