7. července 2020 13:19

Cyberpunk 2077 osekal ze hry úpravu vozidel a cestování metrem

Cestování po Night City bude trochu chudší než fanoušci očekávali.

Jedna špatná zpráva pro fanoušky natěšené na Cyberpunk 2077, který by měl po druhém odložení vyjít 19. listopadu. Bude to totiž bez některých herních mechanismů, které měl původně obsahovat. Prozradil to v rozhovoru pro IGN jeho šéfdesignér Pawel Sasko.

Z důvodu vyvážení hratelnosti vypustili vývojáři už dříve ze hry možnost běhání po zdech. Co je však podstatnější, že nakonec nepůjdě ani upravovat vozidla. Pokud jste se těšili, že si přesně podlě svých představ vytuníte svou kyber káru, budete si muset nechat zajít chuť.

Speciální vozidlo si budete muset najít na herní mapě a nějakým způsobem ho získat - ve většíně případů ukrást a pak ho zaparkovat do své garáže. Ačkoli to Sasko přímo nekomentoval, mohli bychom se kustomizace aut dočkat v pozdějších DLC či online přídavku, který se chystá na příští rok.

Pokud jste se těšili, že nasajete atmosféru Night City cestováním v metru, jak slibovala úvodní prezentace hry, pak budete muset taky osekat svá očekávání. Nakonec totiž nebude možné zaplatit jízdné, počkat si na svou linku a pak se v reálném čase tlačit ve vagonu s ostaními obyvateli města či studovat panorama v případě, že jde o nadzemku.

V rámci optimalizace hry totiž u vchodu do každé stanice bude pouze terminál sloužící pro rychlé cestování, který hráče instantně přenese na další stanici.

Co říkáte na ořezávání obsahu v Cyberpunku 2077? Věříte, že se ho dočkáme alespoň v budoucích přídavcích?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný